KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6983787
nr 698 3787
David Larsson
(1898-1976), Sverige
Akvarell, Signerad DL, David Larsson (1898-1976), Läsande kvinna, 35x41
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 maj 2011
kl 18:36:55
22/5 12:07:40
David Larsson
Läs mer om David Larsson